USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Barreirinhas Barreirinhas Español Français Ελληνικά עברית Casa Barreirinhas Barreirinhas 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Casa Barreirinhas Barreirinhas Casa Barreirinhas Barreirinhas Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Casa Barreirinhas Villa

Foglalás
2026-10-26
2026-10-27

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

11

Casa Barreirinhas Villa

 Wifi

Wi-Fi

 Ingyenes parkolás

Ingyenes parkoló

 Transzfer

Díjköteles transzfer szolgáltatás

 Légkondicionálás
 Háziállat megengedett

Háziállat engedélyezett


A 3 hálószobás Casa Barreirinhas Villa közel van olyan városi nevezetességekhez, mint a 6 percnyi sétára található Igreja Presbiteriana de Barreirinhas. A Barreirinhas városi villa legfeljebb 8 vendéget fogad, és privát parkolót biztosít számukra.

A Paraiso Cultural Baial Ramos hozzávetőlegesen 500 méterre, az AVA sobrevoos pedig nagyjából 550 méterre helyezkedik el az 1 fürdőszobás villától.

A fürdőszobai felszerelések külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. A kényelmes tartózkodásért törölközők is biztosított.

A Casa Barreirinhas Villa teljesen felszerelt konyhát, valamint étkezőt kínál a főzéshez és étkezéshez. A konyhában hűtő és konyhai edények is elérhető. A szálláshelytől nagyjából egy 5 perces sétára található Trailer do Açaí brazil specialitásokat szolgál fel. A legközelebbi buszmegálló a 4X4 to Atins, karnyújtásnyira van ettől a Barreirinhas városi ingatlantól.

  • Helyi látnivalók
  • Santos Turismo - Day trip
    400 m
  • Divertix Turismo
    300 m
  • K-Beca Turismo
    450 m
  • Sand & Sun tour
    400 m
  • City Hall
    400 m
  • Taxi
    400 m
  • Paraiso Cultural Baial Ramos
    450 m
  • Szeplőtelenül fogant Miasszonyunk-templom
    400 m
  • G.i Conect Viagens e Turismo
    300 m

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Wi-Fi
  • Ingyenes parkoló
  • Háziállat engedélyezett

Étkezés és italfogyasztás

  • Konyhaedények

Tevékenységek és relaxáció

  • Grillezési lehetőség

Szolgáltatások

  • Díjköteles transzfer szolgáltatás

Szoba felszereltsége

  • Légkondicionálás

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 12:00-23:59 között
Kijelentkezés: 11:00-12:00 között

Gyakran Ismételt Kérdések

  • ❓

    A Casa Barreirinhas Villa biztosít internet-hozzáférést?

    Igen, a Casa Barreirinhas Villa Wi-Fi-t kínál.
  • ❓

    Hány vendéget tud fogadni a Casa Barreirinhas Villa?

    A Casa Barreirinhas Villa kapacitása 8 főig terjed.
  • ❓

    A nyaraló biztosít konyhát?

    A nyaraló felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-10-26
2026-10-27

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Casa Barreirinhas Villa, Brazília

Rua Cazuza Ramos, Barreirinhas, Brazília

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved